Orzeł Choczewo 0 - 1 Potok Pszczółki 16 października 2010 - 14:00
Polonia Gdańsk 7 - 0 Błękitni Sobowidz 17 października 2010 - 14:00
Grunke Somonino 1 - 0 Czarni Przemysław 16 października 2010 - 15:30
Korona Cedry Małe 2 - 0 Wikęd Kębłowo 17 października 2010 - 13:00
Gedania Gdańsk 1 - 0 KS Chwaszczyno 16 października 2010 - 11:00
Czarni Pruszcz Gdański 3 - 3 Korona Żelistrzewo 17 października 2010 - 15:00
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 0 GKS Sierakowice 16 października 2010 - 15:00

edinhoblekitni   14.10.2010, 21:01:19
zmiana terminu meczu Polonia Gdańsk - Błękitni Sobowidz na 17 pażdziernika (niedziela) na godzinę 14:00 :idea:

skazaniec   16.10.2010, 14:52:34
Korona jutro musi potwierdzić jaka drużyna jest do spadku i gładko z nimi wygrać powodzenia!!!!
 rastin_LG   16.10.2010, 19:02:38
może napisz w jakich okolicznościach Orzeł zdobył gola... normalnie żenada...
 pysiek1910   16.10.2010, 19:34:44
Gol strzelono po kranym, karny jest nie tylko wtedy jak komus urwiesz noge wiec do kogo te zale bylo 90 minut trzeba bylo strzelac a nie sprawdzac karty po meczu
 rastin_LG   16.10.2010, 19:40:08
człowieku karny z sufitu, no chyba że tak musiało być ???? nawet główny nie odgwizdał faulu...
 OrzełChoczewo   16.10.2010, 19:42:22
Tak samo w Choczewie sedzia linowy po porostu żaloba ! Centnarowicz czerwona kartka za nic ! A faul powinien byc dla Orła gdzie sfaulowano ! Całkowicie innego gracza !
 tomek1   16.10.2010, 19:44:30
ten caly orzel zagral cienko:)a centnarowicz to powinien raczej klepac w b klasie;Pbrawo dla potoku wygralismy bez 6 pilkarzy z 1 skladu brawo za ambicje oby tak dalej:P
 bialy   16.10.2010, 20:28:20
Przegraliśmy w Somoninie 1:0! Po pierwszych 45 min powinniśmy prowadzić 0:4! A tak wyrastamy na razie na największych frajerów tej ligi!
 ksg...   16.10.2010, 21:18:05
CO DO MECZU ORZEŁ-POTOK TO BYLEM NA MECZU CO DO CZERWONEJ KARTKI TO SLUSZNA KARTKA BIORAC POD UWAGE TO ZE KOLO 5 minut JUZ POWINIEN CETNAROWICZ JA DOSTATAC ZA UDERZENIE KOLANEM ZAWODNIKA POTOKU LEZAC NA MURAWIE. CZEGO WYNIKIEM BYLO BARDZO NIEMILY BOL I KRWOTOK.
A WTACAJAC DO SPOTKANIA TO BŁĄD ROBAKOWSKIEGO I JEMU PRZYPISUJE SIE STRATE BRAMKI.
NA PLUS;
STRUK,KRÓL MLODZI PILKARZE DOBRY WYSTEP
SWITALA M,KRAUZE,
NA MINUS;
SZCZERZE TO WLASNIE TE GWIAZDY POWINNI JEB..... MLODZI
NIE MILO SIE TEGO SLUCHA ALE TAK WLASNIE ROBIA GWIAZDY W CHOCZEWIE.
NA ZAKONCZENIE TO MOGĘ NAPISAĆ TYLE ŻE KLĄTWA POTOK PSZCZÓŁKI TRWA.....................
 kamaczo   16.10.2010, 21:59:43
Ten zalany krwią to wychowanek Lechii ,dwa trzy lata temu oklaskiwał Cetnara ,teraz mu podziękował ,rozwalił mu nosa bo nie dawał sobie rady o połowę młodszym piłkarzem a po chwili pokopał innego i go wyzywał no i dostał czerwień
 bąbel   17.10.2010, 12:10:27
POTOK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a dziś LECHIA zrobi swoje :) będzie się miło oglądać, az strach pomyslec jak to sie skonczy dla tych sledziakow:P
 Polonia91   17.10.2010, 12:16:59
tylko Polonia
 Polonia91   17.10.2010, 15:25:00
Polonia : Sobowidz do przerwy 1:0
 arcik12   17.10.2010, 15:36:42
Korona Cedry Małe vs Wikęd Kębłowo 2:0!!!
Gra Błękitnyvh to tragedia .
Na bosiku była widoczna tylko drużyna Polonii . Sobowidz powinien się cieszyć , że ten mecz nie zakończył się wynikim 10 albo nawet 15 .
Błękitni nie mieli żadnych graczy rezerwowych , a nawet nie mieli 10 strojów dla zawodników z pola . Jeden z nich musiał biegać w dresie . Żenada :push: :push: :push:
 edinhoblekitni   17.10.2010, 17:23:31
POLONIA GDAŃSK - BŁĘKITNI SOBOWIDZ 7:0(1:0)

komentator   17.10.2010, 17:23:51
Dla Polonii 3x Rychłowski , 1x Kujawa , 1x Piątkowski , 1x Gruchała , 1x Skowroński
 OrzełChoczewo   17.10.2010, 22:43:27
"NA MINUS;
SMOLAREK G.,CETNAROWICZ DWIE GWIAZDY KTORE NIE POTRAFIĄ PODPOWIEDZIEC TYLKO JEBI........ MLODYCH BO SA NIBY LEPSI. " Tu masz racje

A co do czerwonej to nie dostal za jakies wyzwiska tylko z lokiec ktorego nie bylo :)
 potokpszczolki.pl   18.10.2010, 11:34:02
Jak zwykle tylko na potokpszczolki.pl klasyfikacja strzelców po dziewięciu kolejkach ligi Okręgowej. Zapraszamy
 samojr   18.10.2010, 17:59:41
Chciałbym bardzo serdecznie podziękować piłkarzom Wikędu za tę chwilę radości,którą nam dali w niedzielę...i że mogliśmy się cieszyć ze zwycięstwa nad rywalem wyżej notowanym...cieszymy się i dziękujemy Wam bardzo...pozdrawiamy i oby takich chwil jak najwięcej... 8)