9. Sokół Bożepole Wielkie 17 3 1 0 16 26 - 83
10. Atlas Goręczyno 17 3 1 0 16 14 - 155

Sokół Bożepole Wielkie 1 - 3 Jantar Sopot
Radunia Stężyca 1 - 7 Salos Rumia
Pauza: Grunke Somonino,

Crouch   27.09.2009, 15:56:11
GKS vs STOLEM , myśle ze bedzie zacięty mecz i ostra walka do końca ; D GKS rządzi
 Glowaaa   27.09.2009, 20:59:04
GKS vs STOLEM , myśle ze bedzie zacięty mecz i ostra walka do końca ; D STOLEM rządzi
 karzel   28.09.2009, 10:37:34
 jurgiel_stolem   28.09.2009, 15:49:43
GKS vs Stolem stolem jest ostatnio w wysokiej formie i dlatego mysle,ze wygramy:) STOLEM RZĄDZI :D
 jurgiel_stolem   28.09.2009, 15:50:08
 atlas.goręczyno-anty   28.09.2009, 22:10:18
magik,weź mnie nie rozśmieszaj!nie chciałem się tu wypowiadać,ale co teraz się w Grunke dzieje to już wszystko przechodzi.zawsze tam na lewo grali,ale był umiar,a teraz-połowa druzyny na lewo!3 ludzi z 94 rocznika,połowa niezarejstrowanych,a w ostatnich dwóch meczach to juz przesada-z Zukowem grał koleś z Cartusii i jak Grunke rowadziło 3:1 i powiedzieli,ze beda sprawdzac karty to prawie połowa zeszła i dostali 7:3.a z Sokołe grał koleś z Lechii i naprawde dziwie sie,ze ich nie sprawdzali!to sprawdzone info,bo kiedyś tam grałem i wiem co tam sie dzieje!sorry koledzy,ale na to patrzec sie nie da i musiał ktoś w końcu to ruszyć!powodzenia Grunke,ale mam nadzieje,ze teraz juz uczciwie
 karzel   29.09.2009, 15:59:14
grunke nie prowadzilo tylko przegrywało 3:1 z żukowem potem wyrownali i dostali nastepne 4 ; ]
 karzel   29.09.2009, 16:00:59
a GKS jest bez formy ;p i wygra ;D
 Glowaaa   29.09.2009, 17:15:59
Zobaczymy Kto Wygra Ale Stawiam Na Stolem Gniewino.
 Glowaaa   04.10.2009, 07:44:53
Ale Masakra , SOKół tak dobrze grał z Salosem, a z innymi to jest NIC. Cieńki jest sokół.
 DBZrlz   04.10.2009, 08:24:35
sokół nie zagrał dobrze z salosem wynik był taki tylko dla tego że od 18 minuty grali w 10 bez swojego bramkarza. gdyby nie ta czerwona kartka to wynik był by z 1:8 bo do 18. minuty prowadzili 0:3
ziome8

nie wiem jak mogliscie grac z somoninem.oni w tej kolejce mieli pauze.jak bys nie wiedzial to graliscie ze Stolemem!
 Glowaaa   04.10.2009, 15:13:16
Żukowo - Bez Komętarza ...
witać że idzioci.
 Glowaaa   04.10.2009, 15:13:41
wiDać*
 ziome8   04.10.2009, 15:21:33
Każdemu może sią zdarzyć pomyłka. Sędzia sędziował przynajmniej fair. Cieszcie się, że nie dał wam czerwonej kartki.
 jurgiel_stolem   04.10.2009, 15:25:15
nie wiem jak mozna sie pomylic z kim sie gralo 40 min po meczu.a sedzia naprawde byl bardzo dobry
 ziome8   04.10.2009, 15:56:04
Ale ja cał czas was mylę z Grunke :$ :$
 salta.1   04.10.2009, 16:05:44
Atlas Goręczyno 1:7 MKS Władysławowo.

Gospodarze sprawdzali karty zawodnikom z Władysławowa.

robocop   04.10.2009, 16:19:31
Oczywiście, że sprawdzali i ciekawostka.... MKS grał w dziewięciu a dziesiątemu zawodnikowi nie pozwolili od początku meczu gospodarze.
Zawodnik ten zapomniał dokumentów i trener zgłosił to opiekunowi Atlasu, nie otrzymał jednak jego zgody na grę...
W składzie MKS-u brak kilku podstawowych zawodników.
 Glowaaa   04.10.2009, 20:58:01
To niemyl nas z nimi bo my0 jesteśmy 100 razy, lepsi od nich,
 ziome8   04.10.2009, 21:01:44
Wiem, że jesteście lepsi. Sorry 8) 8)
 Crouch   04.10.2009, 21:32:20
GkS mógł spokojnie wygrać ze Stolemem , tylko nie wykorzystane sytuacje sie mszczą ;p , ale myśle ze w następnej kolejce wygraja :D :D