MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||
M. | Drużyna | M | PKT | Z | R | P | Bramki | M | PKT | Z | R | P | Bramki |
1. | AP Malbork | 24 | 72 | 24 | 0 | 0 | 221 - 14 | ||||||
2. | Olimpia Sztum | 24 | 50 | 16 | 2 | 6 | 70 - 28 | ||||||
3. | Wierzyca Pelplin | 24 | 46 | 15 | 1 | 8 | 95 - 38 | ||||||
4. | Jurand Lasowice | 24 | 44 | 14 | 2 | 8 | 77 - 43 | ||||||
5. | KP II Starogard Gdański | 24 | 42 | 13 | 3 | 8 | 67 - 48 | ||||||
6. | Powiśle Dzierzgoń | 24 | 41 | 12 | 5 | 7 | 53 - 54 | ||||||
7. | Weber Szprudowo | 24 | 36 | 11 | 3 | 10 | 83 - 48 | ||||||
8. | Rodło II Kwidzyn | 24 | 36 | 11 | 3 | 10 | 60 - 58 | ||||||
9. | Zawisza Czarne Dolne | 24 | 29 | 9 | 2 | 13 | 59 - 81 | ||||||
10. | Pogoń Prabuty | 24 | 21 | 7 | 0 | 17 | 61 - 82 | ||||||
11. | GKS Gardeja | 24 | 19 | 6 | 1 | 17 | 46 - 114 | ||||||
12. | Restal Agri Kulice | 24 | 15 | 5 | 0 | 19 | 36 - 122 | ||||||
13. | Zieloni Marzęcino | 24 | 3 | 1 | 0 | 23 | 11 - 215 | ||||||
14. | Błękitni Kmiecin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 |
Jurand Lasowice | 2 - 7 | Rodło II Kwidzyn | ||
Restal Agri Kulice | 2 - 3 | KP II Starogard Gdański | ||
Powiśle Dzierzgoń | 4 - 0 | Weber Szprudowo | ||
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 4:1 | ||||
Pogoń Prabuty | 1 - 8 | Wierzyca Pelplin | ||
Olimpia Sztum | 4 - 1 | Zawisza Czarne Dolne | ||
AP Malbork | 17 - 0 | GKS Gardeja | ||
Pauza: Zieloni Marzęcino, |
Leszczu93 | 04.06.2010, 11:31:55 |
Jurand Lasowice - Rodło II Kwidzyn
6.06.10 (niedziela), godz.11:00 | |
Pasi-Restal | 05.06.2010, 10:34:13 |
Jurand mam nadzieje ze wygracie pozdro | |
Leszczu93 | 05.06.2010, 12:38:20 |
Tez mam taka nadzieje Wy tez sie postarajcie | |
Pasi-Restal | 05.06.2010, 21:08:42 |
raczej watpie Tradycja musi byc | |
olimpia_sztum | 06.06.2010, 12:41:45 |
Olimpia - Czrne dolne 4;1 | |
powisle dzierzgon | 06.06.2010, 13:10:44 |
Powiśle Dzierzgoń-W/O Szprudowo 4:1
Bramki dla Powiśla: Kacprowicz, Folusiewicz, 2x Czahuk Dla W/O wydaje mi się, żę Domin, ale pewny nie jestem. | |
Henio__KPW | 06.06.2010, 13:35:12 |
Restal Agri Kulice 2 - 3 KP Starogard Gdański | |
Pogon_forever | 06.06.2010, 13:56:36 |
Pogon Prabuty 1 : 8 Wierzyca Pelplin
dla pogoni : Michal Meller na 2:1 | |
R E K L A M A | |
Pasi-Restal | 06.06.2010, 14:11:22 |
Jak tam Jurand My nie możemy wyjść z dołka ale z meczu an mecz cosraz lepiej | |
fluks_13_rodło | 06.06.2010, 14:15:34 |
Jurand - Rodło 2:7 (1:1) .
Były wątpliwości, bo były sprawdzane karty zawodników z obu stron, ale już wszystko się wyjaśniło . . Mamy 3 pkt. ! | |
Misiu1993 | 06.06.2010, 15:06:54 |
Olimpia Sztum 4:1 Zawisza Czarne Dolne
Dla Olimpii : 2 x J.Misiak 2 x K.Krzysztofik | |
Bramkarz_Rodło_K_ | 06.06.2010, 15:23:44 |
Ej jak dalsze wyniki tabeli ? | |
kaameel_Wierzyca | 06.06.2010, 15:49:23 |
Pogoń Prabuty 1:8 (1:3) Wierzyca Pelplin
4x Jurczyk Krystian 2x Siwczak Bartek 1x Błędzki Krzysztof 1x Janicki Paweł | |
Domiin | 06.06.2010, 15:58:27 |
Dla Oklandu : Dominik Tylko x1 ; ] | |
Krzysiek1 | 06.06.2010, 16:36:41 |
AP Malbork GKS Gardeja 17:0 | |
lampard | 06.06.2010, 19:51:44 |
Dla Zawiszy:
1x Mateusz Woziński | |
Nedzio11kwidzyn | 06.06.2010, 20:49:10 |
Dla Rodła:
1xM.Trautsolt 4xP.Strzelecki 1xD.Torłop 1xA.Kania | |
waski_sztum | 08.06.2010, 01:17:01 |
Prosiłbym o podanie strzelców:
AP - 17 Jurand - 2 | |
R E K L A M A | |
Leszczu93 | 08.06.2010, 17:10:03 |
Dla Juranda:
Grzymała i Gierszewski | |
Leszczu93 | 10.06.2010, 20:20:17 |
Powiśle Dzierzgoń - Weber Okland Szprudowo 4:0*
gra nieup.zawod. | |
budzik_18 | 11.06.2010, 13:53:59 |
Koleś miał 7 kartek a myślał ze 6 ;// | |
grajekWeber | 11.06.2010, 14:07:31 |
a co ja mam liczyc kartki czy grać ;\\
Wiem ze niedopilnowałem tego ale cóz ;p sorka chłopaki ;\\ | |
Obserwator_ | 25.06.2010, 14:20:56 |
Czarni Pruszcz Gdański - Akademia Piłkarska Malbork 2:3 (1:1)
Artur Girsztoft i Bartosz Lewandowski - Karol Szostek x2 i ? | |
Obserwator_ | 25.06.2010, 14:21:46 |
Wynik barażu o prawo gry w makroregionie. ; )) | |
Obserwator_ | 25.06.2010, 14:23:38 |
Drugi mecz odbędzie się w 27.06 (niedziela) godz. 17 - boisko sztuczne przy ul. Toruńskiej w Malborku. | |
Krzysiek1 | 26.06.2010, 11:14:20 |
Karol Szostek x2 i Wojciech Miecznik ;) | |
Obserwator_ | 28.06.2010, 10:34:41 |
2 mecz:
Akademia Piłkarska Malbork - Czarni Pruszcz Gdański 1 : 3 Bartosz Lewandowski x2, Mateusz Kozłowski - Rufus Skoczek Awans: Czarni Pruszcz Gdański | |
Obserwator_ | 28.06.2010, 10:36:03 |
Akademia Piłkarska Malbork - Czarni Pruszcz Gdański 1 : 3
Rufus Skoczek - Bartosz Lewandowski x2, Mateusz Kozłowski* oczywiście odwrotnie ;) | |
krystiaan_kps | 28.06.2010, 14:58:01 |
Brawo Czarni ;D no to AP kolejny rok po wioskach sobie pojeździ ;] | |