vo,brak kart zawodniczych oraz zdrowia gości
3 - 5 23 sierpnia 2009 - 13:00
po dogrywce
2 - 5 23 sierpnia 2009 - 11:00

siedem   20.08.2009, 09:12:18
Najciekawszy mecz tej rundy będzie w Pucku gdzie miejscowa Zatoka gra z Koleczkowem stawiam na niespodziankę 0:1
 romiwe   20.08.2009, 10:45:46
mecz może i ciekawy jak pozostałe mecze
tylko oglądając niektóre spotkania nie tylko w B klasie ,
muszę strwierdzić że sędziowie którzy mają w miarę sędziować to poniżej oczekiwań sędziują

Zatoka Puck - KKS Koleczkowo 1
Dragon Bojano - Karlikowo Sopot x (1 po dogrywce)
GKS IV Żukowo - Królewscy Czapielsk x (1 po karnych)

Barti   22.08.2009, 14:23:49
W Pucku sensacji nie będzie!!! 8) ZATOKA- Koleczkowo 3:1 (oby)
 devku   22.08.2009, 18:13:10
Marynarka Wojenna RP 2 : 4 Damor Rumia
 Klawisz-84   22.08.2009, 18:57:06
Torpedo chyba nas nie doceniłeś |)
Do przerwy 1-1 w 2 połowie to już kolegom z Marynarki zabrakło tchu w piersiach aby nadążyć za młodymi chłopami :idea:
 gracz Torpedo   22.08.2009, 21:15:59
hehe, niezupełnie raczej uznałem, że starczy sił Marynarzom. Gra u nich kilku znanych ligowców, ale fakt, że już emerytowanych.
 Klawisz-84   23.08.2009, 03:03:46
Może i emerytów fakt, faktem że ten mecz powinien zakończyć się siłami 9 do 10 bo chłopakom z Marynarki brakowało sił a na faule taktyczne naprawdę reagowali siłą to mało powiedziane (kopali przeciwnika-leżącego) troszkę to wina sędziego wystarczyły 2-3 żółte kartki i spokój a w końcówce była tylko nie potrzebna sprzeczka/przepychanka i złość co nie wypada już na takim chodź niskim ale poziomie. Prawda jest jedna u nas kilku nowych graczy, inny system gry i w ostatnich tygodniach widać znaczące zmiany ;)
 domino1065   23.08.2009, 13:41:21
UKS Klukowo - Barka Łebno 2:5 (2:1)
 Karlikowo   23.08.2009, 14:02:15
Bojana - Karlikowo mecz sie nie odbył bo gospodarze nie mieli weryfikacji boiska wiec pewnie będzie walkower na nasza korzyść. Zagraliśmy sparing w którym wynika był 4-4
 mariosks   23.08.2009, 19:40:06
Bałtyk II pokonał Huragan Smolno 3:1 (1:1) w rundzie wstępnej wojewódzkiego Pucharu Polski. Bramki dla biało-niebieskich strzelili: Patryk Delegacz (2) i Piotr Chorab. Sędziowie nie dojechali, więc zawody prowadził przedstawiciel przyjezdnych.

W poprzednim sezonie goście ze Smolna zajęli 7. miejsce w klasie B (grupa 1). W I rundzie PP biało-niebiescy zmierzą się na własnym boisku z Celtikiem Reda. Mecz odbędzie się 2 września (środa) o godzinie 18.00. Celtic to rywal naszych rezerw w klasie B (grupa 2). W poprzednim sezonie redzianie grali poziom wyżej.

Kielonson   24.08.2009, 15:31:03
Nogat Malbork - Bałtyk Sztutowo 3:2 (2:1)

Nogat Malbork: Łuczyk – Kulik, Gross, Steinborn, Gołko, Wereszczyński (46. Nosko), Kwiatkowski (46. Cicherski), Wroński (73. Kalinowski), Rosiak (56. Nowosielski), Wypych, Klawikowski.

Bałtyk Sztutowo: Szostak,Wolski,Obara,Szmidt,Cisek,Wyrazik(85 Smosny),Daniluk,Piechnik,Krzyżanowski,Sałat(40 Dzieciuch),Rudziński(60 Cieśluk)

Bramki: Rosiak (3 k), Wroński (36), Gołko (90+2) – Sałat (21), Cisek (66).

Kartki : Kulik (zolta), Cicherski (zolta), Gross (czerwona - 2 zolte) - brak danych po stronie baltyku
 Mondzio3   24.08.2009, 21:59:25
Na Koncu i tak BYTOVIA wyjdzie z Pomorskiego pozdrawiam, jutro mecz z TUR TUREK 8)
 redblack   25.08.2009, 00:12:16
BŁĄD W WYNIKU MECZU KLIF CHŁAPOWO - KORONA II !!!!!!!!!!!!!!!!! Wynik meczu to 4:6 dla Korony!!!!!!!!!!!!!!
 kamilo   25.08.2009, 10:43:25
Mecz Nogat-Bałtyk był bardzo dobry dużo emocji lecz piłkarze z bałtyku nawet siebie po nogach kopali kupa śmiechu już w sobote Mecz Ligowy nogat -błyskawica będzie ciekawie? pozdrawiam całą B-KLASE 8) 8)
 jaro19   25.08.2009, 14:24:51
Nikt na Barkę Łebno nie typował !!!!!!!!!!!!!!A rozgromiliśmy Klukowo..................... :D :D :D :D :D :D A dalej to nie wiadomo co będzie :P :P :P :P :P
 Barti   25.08.2009, 17:08:14
W rundzie wsępnej wojewódzkiego Pucharu Polski ZATOKA PUCK pewnie pokonała KKS Koleczkowo 7:1. Mecz powinien zakońmczyć sie wyższym wynikiem ,ale kilka razy nie popisał sie sędzia prowadzący to spotkanie. Może był zdenerwowany faktem ,że przyjechał sam ,bo na liniach musieli biegac przedstawiciele obu ekip.Już do przerwy ZATOKA prowadziła 5 do 0 ,a w drugiej części spokojnie kontrolowała bieg wydarzeń. .Bramki dla ZATOKI zdobyli: Marek Rambiert3, Grzegorz Gębka, Rafał Oss i Jarek Nikrandt po 1, a jedna bramka to był samobój.
 Barti   25.08.2009, 17:13:55
Skład ZATOKI w meczu z Koleczkowem : R.Dettlaff-M.Holeksa,R.Oss,M.Joachimiak,R.Kubilus-P.Styn,Ł.Zacharow,G.Gębka,J.Nikrandt- M.Rambiert,P.Bartkowski ; w drugiej połowie na boisko weszli: L.Podlaszewski i K.Hoffman.