10. Murkam Przodkowo 22 21 6 3 13 23 - 47
11. Jantar/Żaki 98 Ustka 22 15 5 0 17 26 - 83

Jantar/Żaki 98 Ustka 3 - 6 Polonia Gdańsk 25 października 2008 - 11:00
Sapa Rumia Janowo 3 - 6 FC Gowidlino 26 października 2008 - 11:00
Bałtyk Gdynia 0 - 3 Cisowa Gdynia 26 października 2008 - 13:00
Murkam Przodkowo 1 - 1 Wisła Tczew 23 października 2008 - 16:30
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 4 Arka Gdynia 26 października 2008 - 11:00
Pomezania Malbork 3 - 2 U-2 Bytów 25 października 2008 - 11:00

Mazan   23.10.2008, 21:15:22
gratulacje z Gdyni dla Wis?y z Tczewa :) - wreszcie ruszyli?cie z miejsca-powodzenia w nast?pnych kolejkach
 Mazan   26.10.2008, 15:15:53
Gratulacje dla Gowidlina :D
 kacek   26.10.2008, 15:35:53
fc gowidlino gór? w Rumii-6 do 3 walka do ostatniej minuty
 kotii96   26.10.2008, 18:07:03
Jantar Ustka pokonany Polonia GÓR?.Teraz mamy Bytów.WYGRAMY!!!!!!!!! :D KOTEK POLONIA GDA?SK
 malbork96   27.10.2008, 14:42:42
By?o zimno, ale mecz by? gor?cy. By?o to, co kibice najlepiej lubi?, czyli du?o bramek. Pierwsza po?owa meczu to zdecydowanie lepsza gra zawodników z Pomezanii Malbork. Chyba musia?o im by? bardzo zimno, bo tak? pokazali szybk? gr? , ?e ju? w pi?tej minucie cieszyli si? prowadzeniem nad zawodnikami z U-2 Bytów. Pi?karze z U-2 Bytów chyba si? jeszcze dobrze na boisku nie rozgrzali, bo trac? drugiego gola i wraz z trenerem nie wiedz? co si? z ich zespo?em dzieje. Mo?na powiedzie?, ?e zawodnicy i trener Pomezanii z tej pierwszej po?owy byli zadowoleni. Podejrzewam, ?e nie mieli zadowolenia pi?karze i trener z U-2 Bytów. Druga po?owa, to ju? ca?kiem inna gra zespo?u U-2 Bytów. Bardzo szybko strzelaj? gola i jest ju? 2 :1. Pi?karze z Pomezanii nie przejmuj?c si? tym wcale robi? to co powinna zrobi? ka?da dru?yna po stracie gola. Strzelaj? bardzo szybko trzeciego gola. Musz? pogratulowa? zawodnikom z U-2 Bytów, grali?cie dobrze, ale te ostatnie dziesi?? minut w Waszym wykonaniu by?o bardzo dobre. Ta bardzo dobra gra w Waszym wykonaniu op?aci?a si? strzeleniem drugiego gola. Szkoda, ?e nie grali?cie tak ca?ego meczu, by?o by jeszcze wi?cej emocji. Gratulacje dla trenera i zawodników z U-2 Bytów, za dobr? gr?. Podzi?kowanie dla trenera i zawodników z Pomezanii Malbork, za bardzo dobry pokaz gry w pi?k? no?n?. Brawo, brawo, brawo dla kibiców z Pomezanii. To co wyprawiali?cie na trybunach ?eby zach?ci? pi?karzy, to istne szale?stwo w bardzo dobrym wykonaniu.
Nast?pny mecz z Ark? Gdynia, oni ju? Was si? boja, a jak zagracie tak jak z U-2 Bytów, to maj? czego si? ba?.