Wybrzeże Objazda 1 - 8 Dom-Star Domaradz

jossss   16.05.2009, 10:26:40
gramy, gramy w Kusowie! 8)
Ale po tej nocce w miami nie b?dzie zbyt ciekawie! :P
 LosPatrikos   16.05.2009, 15:10:58
Stal Jezierzyce - Jantar Ustka 1:11 lub 10 dok?adnie nie wiem. O reszcie si? nie bede wypowiada?, mecz ze strony s?dziego bardzo kiepski.
 mytych   16.05.2009, 15:12:43
Dok?adnie to Stal Jezierzyce - Jantar Ustka 1 : 10 :)
 mytych   16.05.2009, 15:24:23
Kto mo?e niech poda reszt? wyników :)
 kibic_800   16.05.2009, 15:42:35
D?b Kusowo - KS W?ynkówko 2:0
 Ust17   16.05.2009, 18:12:58
no co jest z wami, gdzie reszta wyników, troch? deszczu i radiówki wam pad?y tam na wioskach? :O
 mikros   16.05.2009, 19:45:43
jak beda chcieli to beda podawac wyniki a jak nie podaja to stol dziub ustczaniaku ;]
 jossss   16.05.2009, 21:23:02
te Ust17 ! To samo mog? powiedzie? o Twojej wiosce! 8)

Japson tam, nie ma to jak po?mia? si? z mieszka?ców wsi..

e-napinacz haha
 stalowiec17   16.05.2009, 21:29:10
spokojnie chlopaki niech ustka sie jara dalej wjbn w nich :D zobaczymy jak dlugo bd grac w tym makro regionie :huh: zycze szybkiego upadku cioty :blink:
 MUKS?ak   16.05.2009, 21:54:37
Stalowiec to co o was mozna powiedziec..to nie druzyna to jakas padaka.... przy wyniki 0-8 graja na czas..hahah..jeszcze zaczeli sobie wchodzic jedynie 18 u was wporzadku reszta zwlaszcza z 5 zawodnik to tragedia..wycofajcie sie z tej ligi przynajmniej nie trzeba bd takich meczy grac..
 jossss   16.05.2009, 22:53:37
Z tym zawodnikiem z 5 to si? zgodz?! hahah
wi?kszego idioty i symulanta nie znajdziesz
 LosPatrikos   17.05.2009, 02:47:11
jossss - czy Ustke nazwiesz wioska? :)

stalowiec17 - odpusc zbedne komentarze, wasz poziom gry siega gorzej niz Domaradza nie obrazajac oczywiscie tej druzyny bo walczy?a dzielnie i do konca. A wy urzadziliscie sobie kpine, wiec bez sensowne to jest wystarczy wam strzelic 3 - 4 bramki i jest po zawodach :) W makroregionie bedziemy gra? my, bo na to licza wszyscy i do tego zmierzamy. A ty mozesz o tym jedynie pomarzyc. Te cioty kieruj do swoich podopiecznych, ch?opaczku.

P.S zawodnik z numerem 5 nie jest tak straszny jak sie wydaje bo du?o pyskuje, a ma?o gra. :]
 djkarl   17.05.2009, 08:15:56
"...W makroregionie bedziemy gra? my, bo na to licza wszyscy i do tego zmierzamy..." zebys czasami sie nie przeliczyl :P ja sadze ze nawet jesli wygracie Nasza grupe (choc watpie w to) to i tak w barazach przegracie 8) nie napinajcie sie to jest tylko moje zdanie :) pozd0 :idea:
 lider_szopen   17.05.2009, 08:29:40
Tylko ?e bra?y niee ma. :) W tym roku
 djkarl   17.05.2009, 09:34:34
ale musieliby wygrac z liderami innych grup aby awansowac z tego co sie orientuje czy sie moze myle? :O
 kariop90   17.05.2009, 10:32:44
O czym ty djkarl gadasz wogole ? Powiedz kto liczy na was ? :O hehe... :s Troch? zal... ta twoja wypowiedz :push: :P
P. Jeste? taki pewny? Przecie? inny zespó? b?dzie gra? w makroregionie :D 8) Wszyscy wiedza jaki... :P
 jossss   17.05.2009, 10:47:32
LosPatrikos - Ustka w porównaniu do S?upska to te? wioska.

GRYF KS! Nie zapomnij! 8)
 Ust17   17.05.2009, 12:25:26
jossss: powiedz dzieciak ze jeszcze na m?yn wskoczysz :D
a co do tego kto wygra lige, przekonamy sie juz w sobote, a naszym celem bedzie dobry wynik ktory zamknie wam japy :push: siema cze??
 BUCEK   17.05.2009, 12:47:55
w celu wy?onienia zwyci?zcy Ligi Okr?gowej Juniorów Starszych b?d? potrzebne mecze bara?owe pomi?dzy mistrzami czterech grup. Na 995 b?d? to dru?yny:
grupa 1 -Jantar Ustka lub D?b Kusowo
grupa 2 - Jantaria Pob?ocie
grupa 3 - GKS Ko?czyg?owy
grupa 4 - Koral D?bnica
Nie wiem do ko?ca jakim systemem b?d? rozgrywane bara?e, ale prawdopodobnie b?dzie to tak, ?e b?d? wylosowane dwie pary i zwyci?zcy awansuj? (dwie dru?yny) do Pomorskiej Ligi Juniorów.
 kariop90   17.05.2009, 13:36:10
Moim zdaniem zostanie rozegrany najprawdopodobniej turniej z udzia?em 4 zespo?ów (Liderów poszczególnych grup ) na zasadzie losowania dwóch par i zwyci?zca pary zagra z zwyci?zca drugiej pary w finale o awans.
Tak mi si? wydaje poniewa? w roku temu by?a tylko jedna
Liga Juniorów (okr?gówka). A w tym sezonie zosta? dodane zespo?y z A i B klasy i powsta?y 4 ligi. Trzeba pami?ta? ze z makro spadaj 3 zespo?y a s? jeszcze przecie? zespo?u z grup Gda?skiej I i II oraz
Liga Juniorów A - grupa Malbork.
 lider_szopen   17.05.2009, 14:33:48
Mówie wam ?e nie ma bara?y. Bo B?dzie nowa tak jakby grupa. Jeszcze wi?sza od Makro !!!. Z Zachodniopomorskiego,Pomorskiego,Kujawsko-pomorskiego. Po 7 druzyn z tych województw b?d? w jeszcze wy?szej lidze ni? makro. Dlatego nie ma Bara?y !!! I wchodz? wszystkie 4 druzyny
 Kero1   17.05.2009, 14:38:20
Wybrze?e Objazda - Dom-Star Domaradz 1:8 (1:1)

libi07   17.05.2009, 14:40:03
lider_szopen

a ja Ci powiem, ?e tej ligi nie b?dzie, bo nie ma na to funduszy. wi?c bez zmian najwy?sz? lig? zostaj? makro
 Kibic987   17.05.2009, 14:42:24
brawo dla wybrzeza :@

zagraliscie jak 8-letnie dzieci ktore dopiero zaczynaja przygode z pilka :( ,0 gry pilka, 0 gry glowa i lekkomyslnosc (dostanie 2 czerwnoych kartek...)

choc jestem z objazdy teraz bede kibicowal domaradzowi bo oni walcza i maja troche wiecej wiary w swoje umiejetnosci...
 Piter9   17.05.2009, 15:08:40
super ale sie nagralem na tym meczu...

przez caly sezon gralem w pierwszym skladzie a z druzyna z ktora moglismy powalczyc o punkty caly mecz na lawie... :huh:

:@
 djkarl   17.05.2009, 15:16:47
Karol - Rowokó? 1;5 (1;0) :love:
 djkarl   17.05.2009, 15:29:00
Juz nie pisze tu nic procz wynikow bo widze ze nie ktorzy nie potrafia ze zrozumieniem czytac :puke:
 fan Rowoko?u   17.05.2009, 18:38:00
Karol P?plino - K.S. ROWOKÓ? SMO?DZINO 1 : 5 (1:0) :love:
Pierwsza po?owa niemal ju? tradycyjnie przespana przez juniorów Rowoko?u, co spowodowa?o, ?e gospodarze na przerw? schodzili z jednobramkow? przewag?. "M?ska" rozmowa w przerwie sprawi?a, ?e na drug? po?ow? juniorzy R-ki wyszli z zupe?nie innym nastawieniem. Do remisu doprowadzi? Brylant po doskona?ym prostopad?ym podaniu od Kamila Szmalc. Kilka minut pó?niej strzelec bramki doskonale dogra? z g??bi pola, a Bartek pokona? bramkarza gospodarzy po raz drugi. Prze?omowym momentem okaza?o si? pojawienie Jakuba Lipskiego. Ten 13-latek zaledwie po kilku minutach przebywania na boisku najpierw podwy?szy? na 1:3, a kilka minut pó?niej na 1:4. Dzie?a zniszczenia dokona? Miko?aj, ustalaj?c wynik na 1:5.
Brawo dla juniorów R-ki szczególnie za drug? po?ow?. Oby wreszcie ca?e mecze by?y w Waszym wykonaniu takie jak druga po?owa dzisiaj. A dzisiaj by?o na 5 z minusem :)