10. Korona Żelistrzewo 20 15 5 0 15 43 - 64

Korona Żelistrzewo 5 - 3 Sokół Bożepole Wielkie
Pauza: Celtic Reda,

Obiektywny69   06.04.2008, 00:13:19
Witam.

Zapowiada sie bardzo ciekawa kolejka drodzy zawodnicy. Niew?tpliwie hitem tej kolejki jest mecz lidera z vice liderem Orkan Rumia - Gryf Wejherowo, my?l? ze w tym spotkaniu ko?ci b?d? szcz?ka? a emocje si?gn? zenitu. A propos zenitu ma on przed sob? ci??kie spotkanie z Klifem Ch?apowo które na pewno b?dzie chcia?o udowodni? ze Mecz z MKS W?adys?awowo to by? wypadek przy pracy:D .W?adys?awowo - Zatoka my?l? ze faworytem tutaj jest Zatoka ale jak pokazali ch?opaki z W?adka mog? zaskoczy?:D My?le ?e mecz Korony i Soko?a mo?na przemilcze? bo w tym sezonie sa to w naszej lidze czerwone latarnie przynajmniej dotychczas. I na deser Derby Gdyni Ba?tyk - Iskra ten mecz mysle ze zapowiada sie prawie rownie ciekawie co pojedynek Orkanu z Gryfem tam tez emocji na pewno nie zabraknie i jesli obie ekipy podejda do tego spotkania z respektem to mozemy miec calkiem ciekawe widowisko na stadionie przy ul. Olimpijskiej w Gdyni :D Pauzuj? chlopaki z Redy którzy w ostatniej kolejce doznali srmotnej kl?ski z Gryfem który wslaza? im miejsce w szeregu.

Pozdrawiam :*
 Emka   06.04.2008, 12:42:39
Tak meczem kolejki jest mecz Orkan Rumia z Gryfem Wejherowo my (Orkan) musimy udowodni?, ?e zas?ugujemy na to pierwsze miejsce w lidze :)

Orkan Rumia - Gryf Wejherowo 1
MKS W?adys?awowo - Zatoka Puck (nie obstawiam bo gram)
 korzen92   11.04.2008, 16:18:23
Orkan Rumia - Gryf Wejherowo 2
Pozdrawiam Korone i Chlapowo ! :] :idea: 8)
 mateusz-gryf   12.04.2008, 09:08:37
Po tej kolejce moze byc tylko jedne Lider WKS Gryf.
Do meczu zosta?y nieca?e 2 godizny
 Karols92   12.04.2008, 13:09:11
Korona 5:3 Sokó?
 Borek   12.04.2008, 13:17:43
Po tej kolejce jest tylko jeden lider!! ORKAN!! Orkan 3 Gryf 1 !!
 Emka   12.04.2008, 14:04:41
Orkan-Gryf 3:1 Co tu du?o mówi? Orkan Liderem !!! wspania?y mecz pozdrawiam zawodników Gryfa :)
 smyku92   12.04.2008, 14:48:46
MKS W?adys?awowo - Zatoka Puck 0:1 (0:0) :(
 123...   12.04.2008, 14:56:38
Zatoka-W?adys?aowo 1:0 bardzo du?a przewaga Zatoki i zas?u?one zwyci?stwo wywalczone w ostaniej minucie przez wspania?em uderzenie z wolnego przez ?ukasza Jednachowskiego (sorry je?li napisa?em ?le nazwisko)
 zatoka16   12.04.2008, 15:17:04
MKS mia? mo?e 4 akcje na nasz? bramk?... Z gry 8:0 jednak nieskuteczno?? napastników i za du?o kiwek nie przynios?y bramek... Dopiero w ostatniej minucie przypiecz?towali?my swoj? wy?szo?? nad rywalem. :roll:
 zatoka16   12.04.2008, 15:27:32
 korzen92   12.04.2008, 16:51:45
Mielismy 2 sam na sam i jeden moj niecelny przepot??nie strza? z 12 metrow po roznym... : (( No co tu duzo mowic... Pora?ka to pora?ka...
 liderinho   13.04.2008, 09:40:18
Zatoka jeszcze powalczy o czolowe miejsce w tabeli:)
 123...   13.04.2008, 11:49:01
Zgadza si? korze? ale w porównaniu do ilosci naszych zmarnowanych sznas lub dobrych interwencji brmkarza mo?esz przesta? pisa? o 2 sytuacja hehe ;].
 smyku92   13.04.2008, 13:41:09
A jak tam stadion podoba si? we W?adys?awowie a w zasadzie to chodzi mi o murawk? ? :D :)
 smyku92   13.04.2008, 13:43:34
 smyku92   13.04.2008, 15:29:18
Zenit ??czyce 3 - 4 Klif Ch?apowo
 :*   13.04.2008, 16:39:17
ehhh Zenit bliski szczescia widze ;/ szkoda :D
 longin   13.04.2008, 17:35:05
Ba?tyk II - Iskra 1:2 (0:1).Mecz niewykorzystanych sytuacji bramkowych (w II po?owie) przez zawodników Ba?tyku.Bramka dla gospodarzy Piotr Piotrowski.