Lisewo
Jurand
Tęcza
 ModeratorJestem   08.09.2020, 14:38:15
Kolejna emocjonująca kolejka i walka gigantów, jedni znowu stracą punkty i oddala się od podium żeby w następnej kolejce znowu wrócić do walki bo taka będzie ta grupa.To dopiero 5 kolejka, ale AP już może wypracować sobie duża przewagę na finisz tej rundy, a każdy inny wynik niż zwycięstwo drużby z Malborka da szanse innym goniącym do włączenia się do walki a przynajmniej zbliżenia sie przed decydującymi meczami tej rundy.
Walczące Zabrowo postara się zdobyć jakieś pkt z Orlikami które trochę się pogubiły i są trochę zdziwione ze ta serie b nie jest za prosta.Atutem Orła będzie boisko które jest słabe i łatwiej się na takim placu bronić przy okazji licząc na bramkę z stałego fragmentu.Orliki lubiące grać piłka mogą mieć problemy, ale to jest piłka zobaczymy jak będzie &#128516;
W Lisewie raczej pewna wygrana gospodarzy z mającymi problemu kadrowe zawodnikami z Kmiecina, ale liczymy jednak na jakieś urwanie w końcu punktów dla Błękitnych.
Tęcza po wyrównanym meczu i zgarnięciu kompletu punktów jedzie sprawdzić się z powoli oswajająca się z rzeczywistością tej grupy ekipa Straszewa.Ciezko jest przewidzieć wynik tego spotkania ale obstawiam remis.
Na koniec mecz Juranda z powoli otrzepujacymi się z piachu zawodnikami Bałtyku.Tylko zwycięstwo jednych albo drugich daje im jeszcze szanse na zajęcie wysokiego miejsca w tej rundzie i trzymanie kontaktu z dwoma uciekającymi drużynami, a przegrany już raczej straci szanse bo ciężko będzie wygrac wszystkie mecze do końca sezonu przy tak wyrównanej grupie.Stawiam na Juranda, ale może być ciężko jak Bałtyk przyjdzie w optymalnym składzie wtedy może paść każdy wynik.
Pozdrawiam koneserów serie B
 futbolowiec   12.09.2020, 17:40:03
Jurand :Bałtyk 4:1
 necro1995   12.09.2020, 18:38:14
Lisovia 3:0 Kmiecin 5 min do konca
 Vorarbeiter   12.09.2020, 19:16:43
AP podobnie jak tydzien temu braki w kadrze co moze utrudnic im walke o fotel lidera z Myszewem
 ModeratorJestem   12.09.2020, 20:07:03
Każdy co kolejkę ma jakieś braki i osłabienia a sztuka jest mieć szeroka kadrę i ludzi gotowych wskoczyć w miejsce brakujących ogniw i danie podobnej jakości.Tlumaczenie się przed meczem jest nie na miejscu i gdyby każdy miał grać cały sezon pełnym składem to AP pewnie miałoby o polowe mniej punktów, Kmiecin nie miał ich zero i ogólnie tabela wyglądałby inaczej :D
 jablon1986   12.09.2020, 20:23:37
Jurand grał dzisiaj bez bramkarza w 2 połowy broniło 2 środkowych pomocników tak jak pisze kolega wyżej braki są wszędzie taka liga pozdr&#128521;
 Paolo   12.09.2020, 20:43:03
Za to kochamy nasza serie B, która jest kompletnie nie przewidywalna tutaj wszystko jest możliwe. Jutro mecze 4 zespołów które będą chciały wygrać za wszelką cenę i nawiązać kontakt z drużynami na podium.
Moje typy na jutro:
Orzeł lub remis (chłopacy z zabrowa pokazują wolę walki i chęć gry)
Ap (wygrywa wszytkie mecze)
Remis (ciężko wskazać faworyta meczu)
 shakir   13.09.2020, 15:03:06
AP vs Myszewo 2:2
 ModeratorJestem   13.09.2020, 15:53:39
Proszę opisać kolejkę która się kończył?kto kompetentny był na jakimś meczu?
Wynik na szczycie widzę daje zachętę reszcie na dobre miejsce kończącej się rundy.Obie prowadzące ekipy graja w ostatnich kolejkach z goniącymi ich drużynami Lisewa i Juranda oraz Tęczy jak wygra dzisiaj, wiec na koniec może się jeszcze okazać ze dzisiejszy mecz na szczycie był meczem drużyn które stracą te miejsca na finiszu rundy :D
 shakir   13.09.2020, 16:33:18
Ap bez paru podstawowych grajków do przerwy przegrywala 0:2, druga połowa totalnie inny mecz gospodarzy, dobre zmiany i złapanie rywali na ich połowie, mogli wygrać, mieli więcej sytuacji w drugiej połowie, ale pierwsza im nie wyszła, będzie ciekawie :D
 Typer2300   13.09.2020, 17:40:30
tak jak napisał kolega przedemną, AP bez połowy graczy pokazało co to jest drużyna, po przespanej 1 połowie wrócili z dalekiej podróży, ich grą i zaangażowaniem można było nareszcie sie zachwycać, każdy za każdego, tak sie tworzy drużyna. Drużyny goniące bedą miały problem gdyż skład Akademii wraca do normalności i zapowiada sie powrót kilku graczy, ostatnie kolejki przytworzą nam wiele emocji. pozdrawiam
 ModeratorJestem   13.09.2020, 18:29:33
Opisz ilu wraca i kto oraz jak mocno reszta drużyn już może się obawiać i zająć się tylko walka o drugie miejsce.
 Typer2300   13.09.2020, 18:56:00
po pierwsze panie Morderator, czy my przeszliśmy na TY? Po drugie, nie ma problemu, moge wymienić. wraca naszych 2 podstawowych obrońców, wraca nasz skrzydłowy, oraz więcej mógł bedzie grać zawodnik ktory dał piekną zmiane w dziesiejszym mecz, jeśli akademia wyrównała spotkanie półową graczy podstawowego składu, z mocnym Pana zdaniem Myszewem, to jednak jest sie czego obawiać, nie sądzi Pan?
 ModeratorJestem   13.09.2020, 19:40:43
Na Pana to trzeba mieć wygląd i pieniądze.
Wyczerpująca odpowiedz, zobaczymy jak mocarne będą to wzmocnienia oraz jak sobie poradzą z nimi inne drużyny, które pozostały na drodze AP do końca ligi.Nie stwierdziłem nigdzie dzisiaj, ze jest mocne, ale wyniki pokazują ze coś tam graja.
Kmiecin po 20 września jak stwierdzili tez ma tabun ludzi do dyspozycji także nic tylko czekać na następne kolejki i patrzeć kto wytrzyma ciśnienie do końca.
Powodzenia koneserzy serie B
 Typer2300   13.09.2020, 20:04:38
To prawda trzeba mieć , lecz kultura wymaga nie zwracanie sie do nieznajomych bezpośrednio na Ty, wódki razem nie piliśmy, więc chyba przyda sie troszke kultura, pozdrawiam serdecznie, oraz życzę dużo satysfakcji z meczów 8 ligi mistrzów