MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||
M. | Drużyna | M | PKT | Z | R | P | Bramki | M | PKT | Z | R | P | Bramki |
1. | Skotawia Dębnica Kaszubska | 24 | 57 | 17 | 6 | 1 | 79 - 24 | ||||||
2. | Gryf II Słupsk | 24 | 53 | 17 | 2 | 5 | 98 - 45 | ||||||
3. | Stal Jezierzyce | 24 | 48 | 15 | 3 | 6 | 68 - 37 | ||||||
4. | KS Damnica | 24 | 46 | 13 | 7 | 4 | 84 - 41 | ||||||
5. | Garbarnia Kępice | 24 | 44 | 13 | 5 | 6 | 68 - 42 | ||||||
6. | Unison Machowino | 24 | 37 | 11 | 4 | 9 | 42 - 41 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 5 - 3 |
7. | Sokół Szczypkowice | 24 | 37 | 12 | 1 | 11 | 51 - 48 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3 - 5 |
8. | Polonez Bobrowniki | 24 | 30 | 9 | 3 | 12 | 43 - 52 | ||||||
9. | Słupia Kobylnica | 24 | 29 | 9 | 2 | 13 | 58 - 61 | ||||||
10. | Pomorze Potęgowo | 24 | 28 | 9 | 1 | 14 | 43 - 71 | ||||||
11. | Błękitni Główczyce | 24 | 21 | 6 | 3 | 15 | 27 - 67 | ||||||
12. | Szansa Siemianice | 24 | 10 | 2 | 4 | 18 | 32 - 90 | ||||||
13. | |
24 | 7 | 2 | 1 | 21 | 18 - 92 | ||||||
14. | |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 |
Garbarnia Kępice | 4 - 4 | KS Damnica | 12 września 2020 - 17:00 | |
Błękitni Główczyce | 0 - 5 | Sokół Szczypkowice | 12 września 2020 - 13:30 | |
- | Słupia Kobylnica | 13 września 2020 - 14:30 | ||
anulowany, było 3-0 | ||||
Szansa Siemianice | 1 - 1 | Unison Machowino | 13 września 2020 - 13:00 | |
Gryf II Słupsk | 13 - 1 | 13 września 2020 - 12:00 | ||
Skotawia Dębnica Kaszubska | 5 - 2 | Pomorze Potęgowo | 12 września 2020 - 14:00 | |
Stal Jezierzyce | 2 - 0 | Polonez Bobrowniki | 12 września 2020 - 17:00 |
Oszolom1234 | 12.09.2020, 21:56:35 |
Skotawia powoli pnie się w górę tabeli
| |
marcin_s | 13.09.2020, 14:05:04 |
Gryf wygrywa 13-1(5-1) | |
JantarU | 13.09.2020, 14:59:19 |
Szansa - Unison 1:1 | |
Gajowy19 | 13.09.2020, 15:04:59 |
Stal Chyba w tym sezonie nie do zatrzymania | |
slupszczanin | 13.09.2020, 16:22:12 |
13:1 mimo wszystko robi wrażenie | |
Oszolom1234 | 13.09.2020, 16:33:22 |
Gryf wygrywa bo gra zawodnikami z 4 ligi....a co było jak pojechali do Stali.... | |