MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||
M. | Drużyna | M | PKT | Z | R | P | Bramki | M | PKT | Z | R | P | Bramki |
1. | Skotawia Dębnica Kaszubska | 24 | 57 | 17 | 6 | 1 | 79 - 24 | ||||||
2. | Gryf II Słupsk | 24 | 53 | 17 | 2 | 5 | 98 - 45 | ||||||
3. | Stal Jezierzyce | 24 | 48 | 15 | 3 | 6 | 68 - 37 | ||||||
4. | KS Damnica | 24 | 46 | 13 | 7 | 4 | 84 - 41 | ||||||
5. | Garbarnia Kępice | 24 | 44 | 13 | 5 | 6 | 68 - 42 | ||||||
6. | Unison Machowino | 24 | 37 | 11 | 4 | 9 | 42 - 41 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 5 - 3 |
7. | Sokół Szczypkowice | 24 | 37 | 12 | 1 | 11 | 51 - 48 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3 - 5 |
8. | Polonez Bobrowniki | 24 | 30 | 9 | 3 | 12 | 43 - 52 | ||||||
9. | Słupia Kobylnica | 24 | 29 | 9 | 2 | 13 | 58 - 61 | ||||||
10. | Pomorze Potęgowo | 24 | 28 | 9 | 1 | 14 | 43 - 71 | ||||||
11. | Błękitni Główczyce | 24 | 21 | 6 | 3 | 15 | 27 - 67 | ||||||
12. | Szansa Siemianice | 24 | 10 | 2 | 4 | 18 | 32 - 90 | ||||||
13. | |
24 | 7 | 2 | 1 | 21 | 18 - 92 | ||||||
14. | |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 |
Gryf II Słupsk | 5 - 2 | Garbarnia Kępice | 9 sierpnia 2020 - 12:00 | |
Skotawia Dębnica Kaszubska | 4 - 0 | Szansa Siemianice | 9 sierpnia 2020 - 17:00 | |
Stal Jezierzyce | - | 8 sierpnia 2020 - 17:00 | ||
anulowany, było 9-1 | ||||
Polonez Bobrowniki | 2 - 1 | Błękitni Główczyce | 9 sierpnia 2020 - 17:00 | |
Pomorze Potęgowo | 1 - 1 | KS Damnica | 9 sierpnia 2020 - 16:00 | |
0 - 2 | Sokół Szczypkowice | 9 sierpnia 2020 - 16:00 | ||
Unison Machowino | 2 - 0 | Słupia Kobylnica | 8 sierpnia 2020 - 17:00 |
wojtas_s | 10.07.2020, 17:34:24 |
Stal Jezierzyce wygrywa pierwszy sparing z Polonezem Bobrowniki który odbył się tydzień temu ale sędzia nie odgwizdał karnego dla Poloneza po zagraniu ręką z jednego zawodników Stali.
Ale co jak co Stal na dzień dobry gra ze Słupią Charnowo (Pęplino) ale co do awansu to GRYF II Słupsk i Skotawia Dębnica Kaszubska. HEJ GGRRRYYYYYFFFFFFFF | |
wojtas_s | 12.07.2020, 11:24:31 |
SPARING 12.07.2020 godz:18.00
Stal Jezierzyce-Wybrzeże Objazda : | |
wojtas_s | 12.07.2020, 20:17:20 |
STAL - WYBRZEŻE 2-1 | |
Sławek74 | 17.07.2020, 20:09:29 |
wojtas s, nie wiem skąd bierzesz wiedzę, na temat Słupii, ale zmień informatora. Jak Słupia, to tylko, Charnowo. | |
wojtas_s | 18.07.2020, 13:30:59 |
Każdy zobaczy ile poszło tam chłopaków z Pelplina grać Tylko Gryffff Słupsk | |
JantarU | 18.07.2020, 20:29:42 |
Unison Machowino - Sokół Kuleszewo 5:1 | |
wojtas_s | 19.07.2020, 19:35:43 |
Środa :Stal Jezierzyce-Victoria Słupsk 5-1
Dzisiejszy sparing STAL JEZIERZYCE-GRYF II SŁUPSK 0-8 mogło być więcej | |
ZyjemyPilka | 04.08.2020, 08:25:08 |
Stawiam że o awans bić się będzie gryf, Skotawia i Stal namieszać może Damnica ale tak jak pisałem rok temu chłopaki są zbyt mocno nakręceni na awans co tylko działa na ich niekorzyść liczę na dobrą grę Błękitnych i z pewnością problemy może stwarzać Garbarnia oczywiście są to tylko moje typy | |
R E K L A M A | |
kurlapioter20 | 04.08.2020, 20:49:41 |
Skotawia awana?
Wy chyba nie widzieliście jak skotawia gra na sparingach Chłopaków poniosło po b klasie A teraz na 5 meczy 1 remis 14 bramek straconych i 1 strzelona Nie zdziwię się jak będą walczyć o utrzymanie;) Jasne pierwszy mecz z szansa to wygrają lekko Pozdrawiam | |
JantarU | 08.08.2020, 18:11:25 |
Unison do przerwy prowadzi ze Slupią 1:0. | |
JantarU | 08.08.2020, 18:48:39 |
Koniec. Unison - Słupia 2:0. | |
wojtas_s | 08.08.2020, 19:06:06 |
Stal Jezierzyce-Słupia Charnowo 9-1 | |
JantarU | 09.08.2020, 13:50:40 |
Gryf II - Garbarnia 5:2 | |
Szitek | 16.08.2020, 15:17:18 |
Wojta_s nikt z pęplina nie poszedł do charnowa chyba ze mówisz o juniorach co w peolinie grali co najmniej 2 lata temu | |