Lks łebunia powinna dac rade sb z doliną, łebunia mocno wzmocniona transferami 8) :)
Leśnik 1-3 budowo
Czarni 2-0 orkan
Victoria 1-3 grom
 Lukasz26021990   18.08.2019, 23:44:57
Jesteśmy po pierwszej kolejce ... W której padły nie spodziewane wyniki , a przede wszystkim spotkanie Skotawa - Brda 11:0 ... nikt się chyba takiego rezultatu nie spodziewał.

12kibic   19.08.2019, 19:32:32
Kolejny transfer szykuje sie w łebuni zapowiada sie ciekawy sezon dla tej drużyny 8) :D
 Bytovia123   20.08.2019, 15:10:47
Budowo ponoć osłabione przed meczem z Leśnikiem. Byłem na meczu w Budowie i powiem szczerze że nie żałuję. 11:0 to najmniejszy wymiar kary a co najciekawsze nie grali ani jednego sparingu.
 Mike51   22.08.2019, 07:58:36
Mysle ze po pierwszej kolejce typowanie wynikow, to troche loteria.
Moze po 2 /3 kolejkach mozna bedzie pokusic sie o typowanie.
No bo co mozna powiedziec o wyniku 11:0 Dla Budowa z Brda.
Moze to tylko wpadka jednorazowa. Po 2 kolejce bedzie wiecej wiadomo.
Sukcesow dla wszystkich klubow w tej kolejce.
 Lukasz26021990   22.08.2019, 10:51:31
Mike51

Myślę podobnie jak Ty, ale wynik Skotawy daje do myślenia ?! Zobaczymy jak się zaprezentują w Cewicach.

poool   24.08.2019, 21:13:26
Brawo Dolina !!! Nawet transfery w Łebuni nic nie dały !&#128514;&#128514;&#128514; Młodzież się rozgrywa! Tak trzymać !!!&#128513;
 Fanatyk10   24.08.2019, 21:19:35
Brawo Brda . szczególnie brawa dla tego zawodnika którego łapały skurcze ale walczył do końca i nawet strzelił bramkę i jeszcze brawa dla środkowych pomocników wielkie brawa dzisiaj chłopaki pokazali klasę 5 ligi .
 Emilio11   24.08.2019, 21:32:48
No właśnie 12 Kibic gdzie te twoje transfery bo nie było ich widać ten sam skład co w zeszłym sezonie tylko chyba 1 zawodnik inny
 12kibic   24.08.2019, 21:36:34
Sedzia ustawiony od 1 minuty jakas parodia łebunia trfiła bramke 2 zawodnikow stalo na lini a sedzia gwizdze spalony naprawde odechcewa sie chodzenia na takie mecze, a najlepsze ze trener doliny ustawia sedziow na mecze i wziol sobie kogos z rodzina nie da sie tego opisac
 DojligaSper   25.08.2019, 07:52:44
Zamknij dziób, ogórki z Łebuni niech się cieszą ,że tam nie padł wyższy wyniki :P. Zazwyczaj jak się przegrywa to "sędzia ustawiony" ,typowe .. :puke:
 Lukasz26021990   25.08.2019, 11:44:05
Zgadzam się z przedmówca ! To typowe teksty gdy mecz się przegrywa ... Łebunia wcale nie jest taka mocna jak tutaj ktoś pisał , Dolina to mocna ekipa i będzie w tym sezonie wysoko postawiona. Łebunia że wygrała z Niezabyszewem to poprostu wpadka Magica tak jak Brdy z Budowem. Pozdrawiam .
 Mike51   25.08.2019, 11:51:40
Mysle ze dzisiaj ,okaze sie czy Skotawa to juz silna druzyna, z widokami na czolowke. Czy wygrana z Brda to przypadek.
 Fanatyk10   25.08.2019, 15:36:18
Sparta 1:1 Magic .
 Zenitowiec   25.08.2019, 16:03:55
Leśnik 2:0 Skotawa

PS. 12kibic nie podniecaj się tak, bo mokro będziesz miał.
 powiatczluchowski   25.08.2019, 18:06:39
Czarni-Orkan 3-0
 Spec99   25.08.2019, 19:03:49
Victoria Grom 1:2 , lecz to co widzialem w 1 połowie to się w glowie nie miesci , sędzia ograbił gości z 3 sytuacji sam na sam gwizdząc 3 spalone gdzie ewidentnie ich nie było. Pod koniec połowy Grom traci bramkę , gdzie Victoria oddaje drugi strzal w meczu .. Druga połowa juz bardziej zacięta i Grom traci głupią bramkę po stalym fragmencie i praktycznie po meczu , pod koniec Grom strzelił ale już zabrakło czasu na wyrownanie
 Spec99   25.08.2019, 19:05:19
Edit. 2:1 dla Victorii
 maleństwo   25.08.2019, 19:51:59
Pozdrawiam Piłkarzy z Nakli.Tym razem Kwiatkowski nie pomógł aczkolwiek się starał bardzo .Dla mnie to Frajer i psuje całą piłkę w A klasie już parę lat.Naszczęście pozostali sędziowie więcej oleju w głowie.Kwiatkowski lepiej odpuść sobie sędziowanie i zajmij się uprawą buraków...wsam raz dla ciebie....Pokemonie.
 DojligaSper   25.08.2019, 20:51:46
Zajmij się Kwiatkowski lepiej tym swoim malowaniem i budowaniem. To Tobie może lepiej wychodzi..
 Sokolnik123@interia.   25.08.2019, 21:11:40
Brawo Czarni.Brawo Panie Robercie.Może w następnym sezonie zagramy derby gminne.Powodzenia. :roll:
 Mike51   25.08.2019, 22:12:18
No i wyszlo jak pisalem Budowo okazalo sie nie takie mocne.
Wynik z Brda ,to tylko "zasluga"Brdy. Jej slabszy dzien. Cho przyznam, ze nie powinno sie takie cos bylemu 5 ligowcowi zdarzyc.