MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||
M. | Drużyna | M | PKT | Z | R | P | Bramki | M | PKT | Z | R | P | Bramki |
1. | Kaszubia Studzienice | 26 | 68 | 22 | 2 | 2 | 80 - 26 | ||||||
2. | GTS Czarna Dąbrówka | 26 | 57 | 17 | 6 | 3 | 63 - 30 | ||||||
3. | Arkonia Pomysk Wielki | 26 | 55 | 17 | 4 | 5 | 70 - 40 | ||||||
4. | Czarni Czarne | 26 | 52 | 16 | 4 | 6 | 79 - 37 | ||||||
5. | Sparta Konarzyny | 26 | 43 | 13 | 4 | 9 | 50 - 49 | ||||||
6. | Zenit Redkowice | 26 | 37 | 11 | 4 | 11 | 52 - 43 | ||||||
7. | Magic Niezabyszewo | 26 | 35 | 10 | 5 | 11 | 57 - 56 | ||||||
8. | Skotawa Budowo | 26 | 31 | 10 | 1 | 15 | 58 - 60 | ||||||
9. | Dolina Gałąźnia Wielka | 26 | 30 | 9 | 3 | 14 | 58 - 55 | ||||||
10. | LKS Łebunia | 26 | 27 | 7 | 6 | 13 | 52 - 70 | ||||||
11. | Pogoń II Lębork | 26 | 25 | 7 | 4 | 15 | 46 - 64 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3 - 2 |
12. | Orkan Gostkowo | 26 | 25 | 7 | 4 | 15 | 39 - 65 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 - 3 |
13. | Start Łebień | 26 | 22 | 6 | 4 | 16 | 38 - 76 | ||||||
14. | GKS Kołczygłowy | 26 | 11 | 2 | 5 | 19 | 38 - 109 |
Zenit Redkowice | 3 - 1 | Pogoń II Lębork | 24 marca 2019 - 14:00 |
Czarni Czarne | 4 - 0 | Sparta Konarzyny | 23 marca 2019 - 14:00 |
GTS Czarna Dąbrówka | 2 - 0 | LKS Łebunia | 23 marca 2019 - 16:00 |
Arkonia Pomysk Wielki | 2 - 0 | Dolina Gałąźnia Wielka | 24 marca 2019 - 15:00 |
Skotawa Budowo | 4 - 1 | Start Łebień | 24 marca 2019 - 14:00 |
Kaszubia Studzienice | 4 - 2 | Magic Niezabyszewo | 24 marca 2019 - 15:00 |
GKS Kołczygłowy | 3 - 3 | Orkan Gostkowo | 24 marca 2019 - 14:00 |
bottroper | 24.02.2019, 16:09:23 |
Powoli, bo powoli ale zbliza sie czas rozgrywki o awans w gore. | |
Lukasz26021990 | 26.02.2019, 08:28:00 |
No najwidoczniej tak. Można było się tego spodziewać, że to nastąpi | |
Lukasz26021990 | 01.03.2019, 22:44:03 |
NIEDZIELA 3.03.2019
ORKAN Gostkowo - VICTORIA Dąbrówka Bytowska ( 5 miejsce - klasa B ) | |
Lukasz26021990 | 03.03.2019, 19:07:35 |
Orkan Gostkowo - Victoria Dąbrówka Byt. 4:1 (0:1) | |
Lukasz26021990 | 05.03.2019, 23:31:16 |
Czwartek 7.03.19 (sparing)
Orkan Gostkowo - GKS Kołczygłowy | |
Lukasz26021990 | 05.03.2019, 23:33:01 |
https://www.facebook.com/Orkan-Gostkowo-1367705549924773/
ZAPRASZAMY na stronę!!! | |
Lukasz26021990 | 08.03.2019, 09:12:55 |
Orkan Gostkowo - GKS Kołczygłowy 2:2 (2:1) | |
Lukasz26021990 | 08.03.2019, 09:14:07 |
Niedziela 10.03.2019 godz.13:00
Skotawia Dębnica Kaszubska ( JS ) - Orkan Gostkowo | |
R E K L A M A | |
cwc123 | 10.03.2019, 19:10:20 |
Sparing Lks Łebunia 1:9 Leśnik Cewice | |
Lukasz26021990 | 11.03.2019, 01:15:29 |
Skotawia Dębnica Kaszubska- Orkan Gostkowo 1:4 | |
Lukasz26021990 | 17.03.2019, 12:29:36 |
16.03.19 mecz kontrolny nr 4.
Orkan Gostkowo - SSPN Malczkowo 5:1 | |
Lukasz26021990 | 19.03.2019, 22:08:08 |
A o to moje typy :
Zenit - Pogoń II X (1:1) Czarni - Sparta 1 ( 2:1) GTS - LKS X (2:2) Arkonia - Dolina X (3:3) Skotawa- Start 2 (1:2) Kaszubia - Magic X (1:1) GKS- Orkan 2 (1:3) | |
saint | 23.03.2019, 14:20:01 |
17' Czarni 1:0 Sparta | |
saint | 23.03.2019, 14:28:03 |
24' Czarni 2:0 Sparta | |
saint | 23.03.2019, 14:49:02 |
45+1' Czarni 3:0 Sparta | |
saint | 23.03.2019, 15:09:53 |
53' Czarni 4:0 Sparta | |
Lukasz26021990 | 23.03.2019, 16:15:06 |
Saint
I jak się skończyło? | |
kibicGCZ | 23.03.2019, 16:41:09 |
Czarni 4 Sparta 0 | |
R E K L A M A | |
Lukasz26021990 | 24.03.2019, 15:03:10 |
GKS - ORKAN 2:2 do przerwy . Orkan w 10-tke!!! | |
gostkowo1993 | 24.03.2019, 16:05:20 |
Zenit 3:1 Pogoń | |
gostkowo1993 | 24.03.2019, 17:08:06 |
Orkan 3:3 GKS | |
blekitnimotarzyno | 24.03.2019, 17:33:11 |
Brawo Dolina Widzę nowy bramkarz swoim nie pomógł, ale obcym to już tak Chyba, że teraz to się wszystko pozmieniało | |