ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019/2020
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2009 i MŁODSI - 14.12.2019 (SOBOTA 13:00) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - SENIORZY OPEN - 20-22.12.2019 (WOLNE MIEJSCA)
MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA





Klasa B - grupa Malbork VII - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Olimpia Sztum 24 59 19 2 3 107 - 38
2. Powiśle Pawlice-Rakowiec 24 53 17 2 5 96 - 41
3. Nogat Malbork 24 50 15 5 4 66 - 40
4. Real Myszewo 24 46 14 4 6 67 - 40
5. Bałtyk Sztutowo 24 40 13 1 10 56 - 45 2 3 1 0 1 6 - 6
6. KS Czernin 24 40 12 4 8 74 - 45 2 3 1 0 1 6 - 6
7. GKS Gardeja 24 38 11 5 8 51 - 51
8. Jurand Lasowice 24 29 8 5 11 49 - 71
9. Centrum Pelplin 24 25 7 4 13 55 - 59
10. Tęcza Szropy 24 22 7 1 16 37 - 63
11. Lisovia Lisewo 24 21 5 6 13 49 - 72
12. Skra Kończewice 24 18 5 3 16 44 - 96
13. Błyskawica Postolin 24 6 2 0 22 27 - 117
Ostatni komentarz dodał lisovia111 11.07.2018, 15:07:29



>> --------------- WYŚLIJ WYNIK --------------- <<


Kolejka 14 - 24/25. marca 2018



Jurand Lasowice 3 - 1 Bałtyk Sztutowo 24 marca 2018 - 16:00
Błyskawica Postolin 0 - 3 Lisovia Lisewo 25 marca 2018 - 14:00
GKS Gardeja 2 - 4 Skra Kończewice 25 marca 2018 - 14:00
Olimpia Sztum 4 - 1 Powiśle Pawlice-Rakowiec 24 marca 2018 - 14:00
Real Myszewo 4 - 0 Tęcza Szropy 24 marca 2018 - 15:00
vo, na boisku 4-1
KS Czernin 2 - 1 Nogat Malbork 25 marca 2018 - 14:00
Pauza: Centrum Pelplin,

Komentarze:



 lisovia111   11.01.2018, 14:01:56
Lisovia szuka sparing partnera w dniach 10/11 marzec .Więcej informacji pod numerem telefonu : 784357027 :D
 INTER_Krzywe_Koło   01.02.2018, 01:22:00
Witam. Przyjmuje zapisy na VI Memoriał Zasłużonych Krzywe Koło 2018 (termin lipiec bądź sierpień 2018). Wiecej informacji pod numerem telefonu 510662545 Dawid
 cpelplin   21.02.2018, 15:13:29
SPARINGI:

Centrum 1:7 Świt Radostowo
Centrum 9:0 Sobieski Gniew
Centrum 2:7 Korona Cedry Małe
 cpelplin   22.02.2018, 07:40:18
Centrum 3:2 Styna Godziszewo
 krystek215   26.02.2018, 10:50:10
Rodło Trzciano 4:8 Powiśle Pawlice-Rakowiec
Nogat Malbork 2:7 Pomowiec Gronowo
Nogat Malbork 1:5 Delta Miłoradz
Nogat Malbork 0:4 Ruch Gościszewo
Nogat Malbork 3:4 LKS Waplewo
LKS Waplewo 5:4 Olimpia Sztum
Olimpia Sztum - Czarni Straszewo 12:2
Jurand Lasowice - Olimpia Sztum 5:9

 cpelplin   02.03.2018, 07:45:02
Centrum 1:2 GKS Bobowo
 ziko22   04.03.2018, 15:01:32
Korzeniewo-Pawlice Rakowiec 8/9-1 Mogło być wiecej.
 cpelplin   04.03.2018, 18:05:08
Centrum 4:2 WKS Lignowy
R E K L A M A
20_PLN_NDB_728x90
 ModeratorJestem   05.03.2018, 07:50:30
Myszewo-Stare Pole 3-6
Lisewo-Miłoradz 2-6
Myszewo-Szropy 3-1
 cpelplin   10.03.2018, 21:47:15
Centrum 8:3 Pogoń Smętowo
 cpelplin   17.03.2018, 21:19:59
Centrum 1:6 (0:5) Orzeł Subkowy
 LosEkspertos   24.03.2018, 12:26:18
Jurand 3:2 Bałtyk
Błyskawica 2:2 Lisovia
GKS 5:1 Skra
Olimpia 2:1 Powiśle
Real 4:1 Tęcza
KS 1:1 Nogat
 jablon1986   24.03.2018, 18:27:10
Jurand - Baltyk 3-1(1-0) :D
 delta18   25.03.2018, 15:56:53
Gardeja skra 2:4 :love:
 Kielonson   25.03.2018, 16:21:10
Czernin - Nogat 2:1 (1:1)
 ModeratorJestem   25.03.2018, 16:29:39
Postolin - Lisewo 0:3
 sebopomka1   25.03.2018, 17:14:19
KS Czernin 2-1 TP NOGAT
 cpelplin   25.03.2018, 18:56:26
Centrum 5:0 Piast Majewo
Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login:
Hasło:

Jeżeli jeszcze nie masz konta - zarejestruj się

Nie pamiętam hasła

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE